04.12.2018

Szkolenie charytatywne w Warszawie – zbieramy pieniądze na leczenie Bartka!

Fundacja Cancer Fighters organizuje kolejne szkolenie charytatywne. Odbędzie się ono 9 grudnia w Warszawie, a wszystkie zgromadzone fundusze przeznaczone będą na leczenie jednego z Pogromców Złośliwości – Bartka Dolaty, który zmaga się ze wznowieniem nowotworu.

Bartek walczy z nowotworem od 2016 roku. Zdiagnozowano u niego złośliwy nowotwór kości (osteosarcoma) guz pojawił się na kości piszczelowej. Po kilku miesiącach walki z chorobą udało się zwalczyć guza i wydawało się, że wszystko będzie już dobrze. Niestety w ostatnim czasie choroba wznowiła się i pojawił się nowy guz na płucu Bartka. Leczenie chemią wznowiono, podjęto też próbę wprowadzenia alternatywnych metod leczenia.

*Obecnie największą szansę na powrót do zdrowia daje wyjazd do kliniki w Barcelonie, ale bez pomocy finansowej z zewnątrz taki wyjazd nie będzie możliwy. Bartek zaangażował się w działania Pogromców Złośliwości i wziął udział w naszej kampanii. Pora, by to on otrzymał potrzebną mu pomoc!*

Na szkoleniu charytatywnym wykłady poprowadzą: Akop Szostak, Paweł Głuchowski, Marek Fischer, Michał Wrzosek, Paulina Ihnatowicz oraz Emilia Ptak.

 

GDZIE I KIEDY?

Adgar Plaza – Centrum Konferencyjne

Postępu 17, 01-001 Warszawa

godziny – 10.00 – 16.30

 

Jak się zapisać?

Wystarczy wysłać e-mail na ten adres: szkolenie@cancerfighters.pl

Z waszą pomocą Bartkowi może się udać!

 

Link do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/180003332911819/